Mosėdiškiai „mankštino“ protus


Prasidėjo nacionalinė bibliotekų savaitė. Ta proga Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko vieosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyrius, bendradarbiaudamas su Mosėdžio filialu, Mosėdyje surengė protmūšį – „Smagėnū monkšta“. Be to, žaidimas buvo skirtas ir jubiliejinei miestelio sukakčiai paminėti. Mosėdžio vardas pirmą sykį rašytiniuose šaltiniuose buvo paminėtas prieš 765 metus. Prie žaidimo organizavimo taip pat prisidėjo Mosėdžio seniūnija, o patalpas mielai suteikė Mosėdžio kavinė – baras. Žaidimą vedė Skaitytojų skyriaus aptarnavimo vedėja Birutė Strakšytė, žaidėjų atsakymus vertino ir balus skaičiavo bibliotekininkai – N. Vyniautienė ir E. Untulis.

Išmėginti jėgų žaidiman susirinko iki pusšimčio dalyvių, kurie pasisikirstė į penkias komandas: „Smegdoubė“, „Svajuoniu kuomanda“, „Jungtėnės pajiegas“, „Dvė ėš pinkiū“. „Panavėjė“. Visi užduočių klausimai buvo vienaip ar kitaip susieti su Mosėdžiu bei šio krašto žmonėmis. Žaidimą sudarė penki atskiri teminiai turai, o klausimų iš viso būta penkiasdešimt.

Suvedus rezultatus paaiškėjo, jog bendras teisingų atsakymų procentas siekė du trečdalius – tai parodė, jog žaidimo dalyviai buvo tikrai gerai pasiruošę. Žinių bei sumanumo reikalaujantis žaidimas truko pustrečios valandos. Žaidime taip pat dalyvavo ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo Akto signatarė, garsi advokatė Zita Šličytė. Komanda „Smegdoubė“ „Smagėnū monkštuo“ laimėjo I-ąją vietą, II vietoje – „Jungtėnės pajiegas“, III-oje – „Panavėjė“.

 

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos informacija

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s