Kretingiškių verslumo ugdymui – nemokami profesionalų mokymai


Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka nuo 2018 m. balandžio mėnesio įgyvendina projektą “Verslo idėjų labirintas”. Projektas skirtas Kretingos rajono savivaldybės gyventojams, kurie aktyviai domisi verslumu, turi nuosavą verslą arba planuoja pradėti ir siekia žinių sėkmingai verslo plėtrai.

Projekto tikslas – stiprinti bendruomenės narių verslumo kompetencijas, skatinti verslo idėjų sklaidą ir pristatymą visuomenei.

Profesionalių mokymų metu siekiama įkvėpti kretingiškius, išsigryninti turimas idėjas ir pradėti nuosavą verslą, mažus verslus turintiems sustiprinti savo prekinį ženklą ir plėsti veiklą panaudojus išmaniąsias technologijas, pastūmėti ieškoti netradicinių idėjų ir specifinių verslo nišų, skatinti bendradarbiauti tarpusavyje ir susirasti naudingų verslo kontaktų, verslo partnerių.

Balandžio mėnesį vyks mokymai: „Socialinių tinklų valdymas: komunikacija ir reklama“, „Rinkodaros pradžiamokslis verslo startui ir jaunam verslui“, „Finansai. 10 patarimų kaip sutaupyti versle“. Apie mokymus informaciją sekite Viešosios bibliotekos Facebook paskyroje.

Projekto kulminacija – žymių, sėkmingų verslininkų, savo srities profesionalų, patirties dalijimosi renginiai su kretingiškiais.

Įgyvendinant projektą, Viešosios bibliotekos mobilioje lentynoje bus eksponuojama verslumo ugdymo tematikos literatūra, kurią projekto dalyviai ir besidomintys verslumu galės rasti vienoje vietoje.

„Yra susiformavusi visuomenės nuomonė susiformavusi, kas mažesniuose miesteliuose nėra palankių sąlygų verslui, todėl rašydama projektą tarsi dvejojau, ar atsiras norinčių dalyvauti verslumo mokymuose. Paskelbus registraciją į mokymus supratau, kad Kretingoje – daug darbščių, kūrybingų, verslių žmonių. Verslų sritys – įvairios: smidrų auginimas, nekilnojamas turtas, interaktyvi medija, rankdarbiai, logistika, medicina ir kt. Šių smulkiųjų verslų pavyzdžiais įrodysime, jog nesvarbu, kurioje geografinėje Lietuvos vietoje įsikūręs verslas – jo sėkmę lemia gera idėja ir įdirbis. Tereikia apgalvoti, pasiryžti ir veikti!“ – įsitikinusi projekto autorė vyresn. bibliotekininkė projektinei veiklai ir atstovavimui Inga Tirevičiutė.

Projektą „Verslo idėjų labirintas“ finansuoja: Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba, Kretingos rajono savivaldybė.

 

 

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus

viešosios bibliotekos informacija

 

 

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s