Šimtmečio kapsulės įleidimo į žemę ceremonija I. Simonaitytės bibliotekoje


Kovo 12 d. 12 val. Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos kiemelyje vyks laiko kapsulės įleidimo į žemę ceremonija. I. Simonaitytės bibliotekoje pasitikę Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį pradėjome akciją „Palik žinutę sekančio šimtmečio žmonėms“. Visą mėnesį į biblioteką rinkosi žmonės, kad parašytų savo mintis ir palinkėjimus 2118 m. gyventojams.

Jau surinkta 70 klaipėdiečių bei miesto svečių žinučių. Visi įrašai yra saviti, juose atsiskleidžia žmonių viltys, kad po šimto metų lietuviai ir toliau mylės savo gimtąją žemę, kalbą, tradicijas. Galima aptikti ir žinučių, kurias paliko iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Australijos, Indonezijos atvykę čia mokytis studentai, jie žinutėse džiaugiasi biblioteka ir joje dirbančiais bibliotekos darbuotojais, taip pat negaili pagyrų ir Lietuvai. Žinutes rašė ir įvairaus amžiaus vaikai, jie ne tik išreiškė meilę Lietuvai, bet ir viliasi gyventi dar šimtą metų. Prie žinučių buvo galima palikti ir savo pirštų antspaudus.

Laiko kapsulė bus įleista į žemę, šalia bibliotekos kieme augančio klevelio. Šį šimtmečiui skirtą klevą dovanojo bibliotekos partneris sodo centras „Frezija“, kad sėkmingai prigytų jis pasodintas 2017 metais.

Renginyje dalyvaus: I. Simonaitytės bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Laima Pačebutienė, Klaipėdos miesto savivaldybės atstovai, muzikuos Vytauto Didžiojo gimnazijos ansamblis „Žemaitukas“.

 

Kviečiame dalyvauti šimtmečio ceremonijoje!

 

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s