Edukacinis renginys „Kalėdinis skrebukas“ Skuode


2017 m. lapkričio 28 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje pagal kultūrinį edukacinį projektą „Kas sena, tas nauja šiandien“, kurį iš dalies finansuoja Skuodo rajono savivaldybės administracijos kultūros plėtros rėmimo fondas, vyko užsiėmimas „Kalėdinis skrebukas“.

Į biblioteką rinkosi rankdarbių mylėtojos. Kūrybininkės Daiva Stonkuvienė ir Dovilė Gintalienė visoms susirinkusioms demonstravo pasigamintus atvirukus, kuriuose pritaikytas skrebinimas. Edukacinio renginio dalyvės sužinojo, kad skrebinimas tai ne tik nuotraukų ir jų albumų dekoravimo būdas neįprasčiausiomis priemonėmis, bet ir tai, kad kirtimo ir reljefo aparato ir jo priedų pagalba galima kurti ir knygų skirtukus, atvirukus, vokelius, dėžutes bei daug kitų dalykų, kuriuos galima pagaminti iš popieriaus.

Dalyvės, išklausiusios patarimų, kibo į darbus. Karpė, klijavo, derino, konsultavosi. Po dviejų valandų darbo rezultatai buvo stulbinantys – visos puikavosi nuostabiais kalėdiniais atvirukais.

 

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus informacija

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s