Klaipėdiečiai sekė Kalėdų pasakas


Savaitė Klaipėdoje prasidėjo šventiškai. Pirmadienį šeimos rinkosi į jaukų „Intelligent Brunch“ organizuotą renginį „Seku seku Kalėdų pasaką“ ir dovanojo teatro bilietus su sunkumais susiduriančioms šeimoms. Renginys vyko šventiškai pasipuošusioje ir jaukią renginio atmosferą sukūrusioje Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje. „Seku seku Kalėdų pasaką“ vedė puikiai klaipėdiečiams pažįstamos aktorės: Auksinio scenos kryžiaus laureatė Karolina Kontenytė ir Vaiva Kvedaravičiūtė. Susirinkusiuosius aktorės supažindino su gražiausiomis Šv. Kalėdų istorijomis, eilėmis ir pasakomis, kurios buvo vaidinamos, deklamuojamos ir skaitomos. Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro „Saulutė“ vokalo grupės „Geras laikas“ choristai atliko keletą Kalėdinių dainų. Susirinkusiuosius pasveikino Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, linkėdamas visiems tikėti pasakomis. Renginio organizatoriai „Intelligent Brunch“ teigia, kad „renginyje svečiai ne tik pasisėmė šventinės energijos, bet Šv. Kalėdų proga suteiks jos ir šeimoms, susiduriančioms su sunkumais“.

„Tikime žmonėmis, Jų gerumu ir noru dalintis. Džiaugiamės, kad mūsų idėja patikėjo ir klaipėdiečiai, kurie tą vakarą dosniai dovanojo teatrą susiduriančioms su gyvenimo iššūkiais šeimoms“. Renginyje miestiečiai galėjo nupirkti bilietų į 3 teatrų spektaklius: Klaipėdos dramos teatro, Klaipėdos jaunimo teatro ir Klaipėdos lėlių teatro. Bilietus svečiai metė į specialią dėžę, kuri ketvirtadienį bus perduota BĮ „Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centrui“. Visi bilietai bus išdalinti su sunkumais susiduriančioms klaipėdiečių šeimoms ir neabejotinai padarys jų šventes įspūdingesnes bei prasmingesnes.

Renginio sumanytojas „Intelligent Brunch“ – tai naujas, intelektualus ir skanus projektas, kurio tikslas – organizuoti įvairių sričių dėstytojų paskaitas bei praktinius užsiėmimus su kulinariniu prieskoniu įvairiose Lietuvos vietose. Svarbu paminėti, kad renginį rėmė gausus partnerių būrys: Klaipėdos apskrities viešoji Ievos Simonaitytės biblioteka, VŠĮ „Veiklių mamų klubas Klaipėdoje“, „Namai be gliuteno“, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro „Saulutė“ vokalo grupė „Geras laikas“, Klaipėdos dramos teatras, Klaipėdos jaunimo teatras, Klaipėdos lėlių teatras, BĮ „Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centras“ ir kiti.

Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems ir tikime, kad renginys taps dar viena gražia Klaipėdos Kalėdine tradicija, nes „Adventas – ypatingo stebuklų prieskonio turintis metas. Šiuo laikotarpiu, iš miego pabunda gražiausios svajonės, pasakos ir istorijos. Miestai visuomet spindi ryškiau nei žvaigždės, o šerkšno takais ruošiasi atkeliauti paslaptingasis Kalėdų senis. Žmonės daugiau šypsosi ir tampa jautresni. Jiems norisi dovanoti ir daryti prasmingus darbus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s