Apdovanotos Klaipėdos regiono aktyviausios „Skaitymo iššūkio“ bibliotekos ir skaitytojai


Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje visą vasarą vyko varžytuvės „Skaitymo iššūkis“. Nuo birželio 15 d. organizuotos nuotaikingos varžytuvės visoje Lietuvoje kvietė gyventojus įveikti 10 su knygų skaitymu susijusių užduočių. Pavyzdžiui, reikėjo perskaityti atsitiktinę knygą iš lentynos, knygą, pagal kurią sukurtas filmas, kurios pavadinime yra skaičius ir pan. Perskaitę pasirinktą knygą, dalyviai turėjo užpildyti lankstinuką, kurio įrašus bibliotekos darbuotojas patvirtindavo lipduku, o informaciją įkeldavo į bendrą duomenų bazę. Skaičiuojama, kad iš viso iššūkio dalyviai perskaitė beveik 25 tūkst. knygų. Lietuvoje iššūkį gyventojams metė 66 bibliotekos ir jų filialai, suskaičiuota 4568 prie iššūkio prisijungę dalyviai, kurie perskaitė net 29 428 knygas.

Rugsėjo 8 d. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos kieme vyko baigiamasis „Skaitymo iššūkio“ renginys, kurio metu buvo paskelbti šio projekto rezultatai ir padėkota aktyviausioms bibliotekoms. I. Simonaitytės bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Laima Pačebutienė įteikė padėkas bei bibliotekos įsteigtas dovanas trims aktyviausioms Klaipėdos rajono bibliotekoms: Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos varžytuvėse dalyvavo 92 skaitytojai, kurie perskaitė net 709 knygas,  Tauragės savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešoji biblioteka pritraukė 74 dalyvius, kurie perskaitė 663 knygas, o Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos 68 skaitytojai įveikė 606 knygas.

Didelis ačiū regiono bibliotekomis už aktyvų įsitraukimą į „Skaitymo iššūkio“ varžytuves ir subūrusias dideles skaitančiųjų gretas, kurių metu buvo perskaityta beveik trys tūkstančiai knygų!


I. Simonaitytės biblioteka taip pat apdovanojo penkis aktyviausius ir nepabūgusius priimti „Skaitymo iššūkio“ savo bibliotekos skaitytojus. Dar kartą sveikiname Kamilę Vitkauskaitę, Nemuną Mešką, Arną Venį, Faustą Varačinskaitę ir Saulę Lukaitę! Akcijos dalyviai apdovanoti „Skaitymo iššūkio“ kuprinėlėmis ir skaitymo pagalvėlėmis bei simbolinės bibliotekos dovanėlės.

Džiaugiamės „Skaitymo iššūkio“ pasiektais rezultatais ir dėkojame iššūkį priėmusiems ir įveikusiems mūsų bibliotekų darbuotojams ir skaitytojams.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s