2017 m. Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos projektas


PROJEKTAS „Europos pėdsakai Palangoje“

Projekto tikslas – skatinti Palangos miesto gyventojus ir svečius domėtis Europos Sąjunga, aktyviai švęsti Europos dieną, prisimenant Europos, Lietuvos ir Palangos miesto raidą, vertybes ir kultūrą.

Projekto trukmė: 2017 m. gegužės 6 d.

Projektą remia: Europos komisijos atstovybė Lietuvoje, Palangos miesto savivaldybė (Projekto suma 1200 Eur.)

Projekto partneriai: Palangos kultūros ir jaunimo centras, Palangos orkestras, Palangos pakrančių apsaugos rinktinė, Palangos bendrojo lavinimo mokyklos, Palangos botanikos parkas, Palangos viešbučių ir restoranų asociacija.

Trumpas projekto pristatymas: Europos diena – kasmetinė tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę. 2017 metų gegužės 6 d. Palangoje numatomos organizuoti Europos dienos tikslas – skatinti Palangos miesto gyventojus ir svečius domėtis Europos Sąjunga, aktyviai švęsti Europos dieną, prisimenant Europos, Lietuvos ir Palangos miesto raidą, vertybes ir kultūrą. Europos dieną Palanga kvies švęsti šimtus žmonių, kurie iškylaus parke,  klausysis koncerto, dalyvaus orientacinės varžybose ir kituose renginiuose, per kuriuos bus skleidžiama informacija apie Europos Sąjungą, Šengeno erdvės privalumus, „Erasmus“ programos galimybes, Europos istorinę įtaką Lietuvai ir Palangai. Visi numatomi renginiai bus nemokami. Šventė prasidės Jūratės ir Kastyčio skvere, iš kurios šventės dalyviai drauge su Palangos miesto orkestru bus kviečiami žygiuoti į europietišką iškylą Birutės parke.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s