Skuode vaikus sukvietė „Knygų palapinė“


2017 m. birželio 28 d. popietę prie Skuodo meno mokyklos pagrindinio įėjimo būriavosi vaikai ir jų mamytės. Šiltą vasaros dieną Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos visus pakvietė dalyvauti „Knygų palapinės“ veiklose. O jų būta daug ir įvairių. Nekantriausieji ėmė piešti ant grindinio patiestų molbertų. Greitojo skaitymo ir iliustracijų skaičiavimo užduotims šį kartą vaikams pasiūlėme knygą T. Bagge „Troliai mumiai sausumoje ir jūroje“ ir storalapes knygutes E. Hil „Spotas linki labos nakties“, N. Moost „Didelis ir mažas“. Šiose rungtyse netrūko azarto ir norinčių dalyvauti.

Viktorinoje apie knygas ir vasarą vaikai ne tik teisingai atsakinėjo į klausimus, bet ir sužinojo kažką naujo. Palapinėje nuo saulės slėpėsi linksmieji varlių skaičiuotojai. Šioje rungtyje mažiausiems aktyviai padėjo mamytės. Mamyčių pagalbos reikėjo ir pažintinėje dėlionių rungtyje, kurioje dalyvavo visi susirinkusieji. Netrūko norinčių šiaip pailsėti palapinėje ir paprasčiausiai perskaityti knygutę, pavartyti žurnaliuką. Žaidimų ir veiklų nugalėtojams atiteko nedideli prizai ir saldainiai.

Džiaugiamės, kad šiemet renginyje dalyvavo daug didesnis būrys dalyvių nei pernai. O svarbiausia, kad visiems dalyviams netrūko geros nuotaikos ir noro aktyviai dalyvauti visose „Knygų palapinės“ veiklose.

 

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos
Vaikų literatūros skyriaus vedėja Stanislava Minelgienė

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s