Jaunimo vasaros pramogos Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje


Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos erdvė jaunimui „Savas kampas“ – tai vieta sukurta jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 metų, kurie nori paįvairinti savo kasdienybę, pakeisti aplinką ar dalyvauti jiems įdomioje veikloje. Čia galima rasti įvairių veiklų, nuo stalo žaidimų iki karaoke dainavimo vakarų ar net picų kepimo.

Gegužės 26 d. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos erdvė jaunimui „Savas kampas“ trumpam buvo tapusi picerija. Kiekvienas galėjo susikurti savo išskirtinį picos receptą, kurį turėjo užrašyti ant lapelio ir pateikti „picų mergaitėms“ gaminti. „Pakvietėme jaunimą į renginį norėdami parodyti, kad gaminti maistą kartu gali būti ne prievolė, o žaismingas ir kūrybingas procesas“ – kalbėjo šio renginio iniciatorė, vyresn. bibliotekininkė darbui su jaunimu Brigita Barkauskaitė.

Birželio 15 d. jaunimas pasinėrė į spalvų žaidimą. Viešosios bibliotekos kiemelyje ant specialiai paruoštos sienos buvo pakabinti spalvoti balionai, pripildyti dažų. Iš pasirinkto atstumo jaunuoliai turėjo mesti strėlę ir ja pataikyti į balioną, kad jis susprogtų ir dažai išsilietų įvairiausiomis spalvomis ant baltų popieriaus lapų. Paveikslai tapo unikalūs ir nepakartojami, o pats procesas linksmas ir įdomus. Šio užsiėmimo rezultatas – Viešojoje bibliotekoje veikianti paroda „Balionai, dažai ir linksmybės?“.

Birželio 21 d. vyko užsiėmimas „Atsinaujink batus“. Jaunimas turėjo puikią progą senus batus paversti naujais, originaliais ir niekur kitur nematytais batais. Specialūs dažai, aksesuarai, kaspinėliai – ir merginos nesunkiai įgyvendino savo sumanytas idėjas.

Kviečiame jaunimą vasaroti išradingai – dalyvauti įvairiuose erdvės jaunimui „Savas kampas“ rengiamuose renginiuose: fotografavimo užsiėmimuose „Atsinaujink Facebook profilio nuotrauką“, vykstančiuose kiekvieno mėnesio pabaigoje, lyderių kavageryje, įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse, teminiuose užsiėmimuose ir kitose aktyviose veiklose.

Naujausią informaciją apie renginius sekite Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos puslapyje  www.kretvb.lt ir Facebook paskyroje Erdvė jaunimui (Savas kampas).

Inga Tirevičiutė
Kretingos rajono savivaldybės
Valančiaus viešosios bibliotekos
Vyresn. bibliotekininkė projektinei veiklai ir atstovavimui
Vilniaus g. 8, Kretinga, LT-97108
tel.: (8 445) 78984

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s