Bibliotekininkei įteikta rajono Kultūros ir meno premija


Kretingos M. Valančiaus viešosios bibliotekos Darbėnų filialo vyresniajai bibliotekininkei Danutei Paulikienei iškilmingos Kretingos miesto šventės ceremonijos metu miesto estradoje, 2017 m. birželio 17 d., Kretingos rajono savivaldybės meras Juozas Mažeika įteikė apdovanojimą – Kretingos rajono savivaldybės kultūros ir meno premiją ir Angelo statulėlę.

Šįmet kartu su kitais keturiais kraštui nusipelniusiais žmonėmis Darbėnų filialo vyresnioji bibliotekininkė šiam apdovanojimui nominuota už reikšmingą etninės kultūros ir paveldo puoselėjimą – Danutė Paulikienė yra kraštotyros darbų apie Darbėnų krašto archeologinius, architektūros, gamtos paminklus, krašto žmones, savo kūryba ir darbais išgarsinusius savo kraštą, autorė, istorinės-kultūrinės studijos „Jotvingiai Žemaitijoje. Istorija ir dabartis“ (2015), „Darbėnų Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus bažnyčios metraštis“ (2017) bendraautorė.

Jos darbai pristatyti įvairiuose rajone vykusiose kraštotyros ir etninės kultūros konferencijose, seminaruose, publikuoti kraštotyros leidiniuose, internete, bibliotekos interneto svetainėje http://www.kretvb.lt/lt/krastotyra/krastotyros-darbai.

Kretingos rajono savivaldybės kultūros ir meno premija nusipelniusiems krašto kūrėjams kasmet rajono savivaldybės tarybos sprendimu teikiama jau daugiau kaip dešimtmetį, – nuo 2006 m.

 

Asta Kuktorovienė
Kretingos rajono savivaldybės
Valančiaus viešosios bibliotekos
Informacinių technologijų ir viešinimo skyriaus vedėja
Vilniaus g. 8, Kretinga, LT-97108
tel.: (8 445) 78984

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s