Jurbarko viešoji biblioteka išlydėjo direktorę


Birželio 15 d.  Nijolė Masiulienė paskutinį kartą pravėrė Jurbarko viešosios bibliotekos duris kaip šios įstaigos direktorė, kuriai vadovavo 27 metus. Savo atsisveikinimo kalboje N. Masiulienė nekalbėjo apie nuveiktus darbus, kurių tikrai buvo daug ir didelių. Jos vadovavimo laikotarpiu suprojektuotas ir pastatytas naujasis Viešosios bibliotekos pastatas.  Apie tai, kiek reikėjo darbo, pastangų, kantrybės, kiek streso patyrė statybų laikotarpiu N. Masiulienė nenori net kalbėti. „Pirmą kartą nuo įkūrimo biblioteka turi savus namus ir tuo reikia džiaugtis“, sako ji. Kiek vakarų praleista darbe organizuojant įvairius renginius, projektus turbūt net pati direktorė negalėtų suskaičiuoti.

Bet savo pasiekimais Nijolė Masiulienė nemėgsta girtis. Ji džiaugėsi, kad mylėjo, patyrė motinystės laimę (užaugino du puikius sūnus, kurie jai padovanojo keturis anūkus), dirbo mėgstamą darbą, kuriam atsidavė kūnu ir siela, bendravo su nuostabiais žmonėmis, dainavo, šoko, linksminosi, skaitė knygas.

„Mano aktyvusis gyvenimo laikotarpis buvo tikrai vertingas. Ne materialine prasme – jokių turtų neužgyvenau. Svarbesnės buvo – yra kitos vertybės: meilė, ištikimybė, atsidavimas, tarnavimas, atjauta, supratimas, tolerancija, pagarba“. Taip savo paskutiniame susirinkime kalbėjo Nijolė Masiulienė, į kurį susirinko Jurbarko rajono savivaldybės administracija, kultūros įstaigų darbuotojai, kolegos iš Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos, Viešosios bibliotekos darbuotojai.

Direktorės pažado, nedingti iš akiračio, Viešosios bibliotekos kolektyvas nepamirš. Visada lauksime Jūsų sugrįžtant namo, nes šį pastatą pavertėte jaukiais namais ne tik darbuotojams, partneriams, bet ir visiems Viešosios bibliotekos lankytojams. Dėkojame už kartu praleistus metus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s