Bičiulių šventė „Puslapių šnaresy“ Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje


Jau ne pirmus metus gegužės mėnesį Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje vyko tradicinė Bičiulių šventė „Puslapių šnaresy“, skirta pagerbti mažuosius bibliotekos skaitytojus už aktyvią ir kūrybinę veiklą. Šįkart bibliotekoje pasidžiaugta kūrybingais vaikais, skaitančiomis šeimomis, aktyviausiais skaitytojais, bibliotekos bičiuliais.

Renginį pradėjo aktyviausias bibliotekos bičiulis, Knygų klubo „Pelėdžiukai“ vadovas Sidas Čepelevas, įsikūnijęs į profesoriaus vaidmenį skaitė geriausios vaikų ir paauglių knygos premiją – „Skaitantys vaikai išgelbės Grenlandijos ledynus“.

Šventės metu patys mažiausieji parodė, ką moka: vieni skaitė mėgstamų knygelių ištraukas, kiti deklamavo eilėraščius, o dar kiti grojo. Ilgai nepamirštamą šventinę nuotaiką kūrė ir Yamahos muzikos mokyklėlės vadovė Giulnara Poloneičik kartu su vadovaujamos mokyklėlės mokiniais ir jų tėveliais.

Vaikų literatūros centro vedėja Danutė Žiobakienė pasidžiaugė pačiais mažiausiais skaitytojais, už gražių skaitymo tradicijų puoselėjimą ir aktyvų dalyvavimą Viešosios bibliotekos veikloje apdovanojo padėkos raštais ir bibliotekos įsteigtais prizais.

„Tikimąsi, kad tokios šventės neliks nepastebėtos ir kitų bendraamžių, kuriuos paskatins ateityje kuo daugiau laiko praleisti su knyga ir dalyvauti įvairiuose vaikams skirtuose bibliotekos renginiuose“- kalbėjo Vaikų literatūros centro vedėja Danutė Žiobakienė.

 

Inga Tirevičiutė
Kretingos rajono savivaldybės
Valančiaus viešosios bibliotekos
Vyresn. bibliotekininkė projektinei veiklai ir atstovavimui
Vilniaus g. 8, Kretinga, LT-97108
tel.: (8 445) 78984

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s