Įteiktas apdovanojimas – „Išminties marės“


Jau penktus metus iš eilės yra skelbiami Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos direktoriaus Juozo Šikšnelio inicijuoti apdovanojimai Klaipėdos regiono bibliotekoms – „Išminties marės“.

Nuo 2012 metų yra įsteigtos dvi nominacijos. Viena jų – „Išminties marės“ – kasmet skiriama teritorijoje veikiančiai savivaldybės viešajai bibliotekai ar didesniam jos filialui už kultūros puoselėjimą ir sklaidą bei inovatyvumą, o kita – „Jonvabalis“, kuria įvertinamas mažos kaimo bibliotekos arba konkretaus bibliotekininko nuoširdus darbas.

Kretingos rajono savivaldybėje įvykusios ceremonijos metu bibliotekininkes pasveikino J. Šikšnelio pavaduotoja Laima Pačebutienė, vicemerė Danutė Skruibienė, Savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Reimunda Ruškuvienė ir skyriaus vyriausioji specialistė Dalia Činkienė.

Apdovanojimus yra pelniusios Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio, Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės, Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio ir Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos. Apdovanojimo mecenatas UAB „Finaneta“.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s