Kretingos bibliotekoje šventė moterims


Tarptautinė moterų solidarumo diena – tai humanizmo ir orumo šventė, siekianti moterų ir vyrų lygių teisių. Moterų kova už laisvę ir lygias teises buvo ilga, ir deja yra pasaulyje šalių, kuriose situacija vis dar kitokia nei pas mus.

Kovo 8 d. kretingiškės moterys šventinę dieną rinkosi į Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešąją biblioteką pasimėgauti muzikos garsais. Ypatingai gražų koncertą Tarptautinei moterų solidarumo dienai paminėti dovanojo Kretingos meno mokyklos mokiniai ir mokytojai. Kretingos meno mokyklos ugdytiniai žiūrovus įtraukė į margaspalvį kūrinių sūkurį – jie atliko įvairių kompozitorių kūrinius: skambėjo fortepijono, smuiko, saksofono, kanklių, birbynės garsai. Kiekvienas instrumentas skambėjo skleisdamas savo tembrą, grožį bei charakterį atskleidžiančius kūrinius, o klausytojai galėjo atrasti naujų muzikinių sąskambių.

Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Birutė Naujokaitienė renginį pradėjusi Justino Marcinkevičiaus eilėmis apie moterį priminė ir Tarptautinės moters dienos atsiradimo istoriją, kuri yra svarbi ir reikšminga daugelyje pasaulio šalių.

Už bendradarbiavimą dėkojame Kretingos meno mokyklos direktoriui Bernardui Anužiui. Už nepakartojamą koncertą dėkojame renginio organizatoriui, iniciatoriui – Kretingos meno mokyklos mokytojui Laimonui Staniui, mokytojams: A. Bružui, S. Garbaliauskienei, D. Merkeliui, D. Pocienei, S. Stanienei, V. Stirbliui, V. Vitkauskienei, V. Navickienei, V. Ruzgienei, O. Vasiljevai.

Tikime, kad ši šventė praskaidrino dieną pačiomis gražiausiomis spalvomis ir moterys toliau švies gera nuotaika, spindesiu, grožiu, pasitikėjimu ir meile.

 

Inga Tirevičiutė
Kretingos rajono savivaldybės
Valančiaus viešosios bibliotekos
Vyresn. bibliotekininkė projektinei veiklai ir atstovavimui

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s