Žaidimo „Knygosūkis“ pristatymas Skuode


dscf9278Sausio 24 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos skaitykloje vyko literatūrinio stalo žaidimo “KNYGOSŪKIS“ popietė.

„Knygosūkis“ – literatūrinis stalo žaidimas, kuris skatina jaunimą domėtis geriausiais užsienio ir lietuvių literatūros kūriniais bei jų autoriais. Prie žaidimo kūrimo prisidėjo pripažinti profesionalūs Lietuvos rašytojai bei meno kūrėjai: Andrius Mamontovas, Aistė Smilgevičiūtė, Sigutė Ach, Nijolė Narmontaitė, Justinas Žilinskas, Vytautas Juozapaitis ir kt. Žaidimas yra pritaikytas 2-6 žaidėjams individualiam ir komandiniam žaidimui. Jame yra 400 kortelių su klausimais ir atsakymais bei užuominomis, laimės ratas pagalbos išsukimui, žaidimo lenta, 6 žaidimo figūrėlės, smėlio laikrodis, taisyklių knygelė.

dscf9322Renginio metu žaidimo kūrėjai – Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos darbuotojai – trumpai pristatė pirmąjį Lietuvoje skaitymą skatinantį literatūrinį stalo žaidimą „Knygosūkis“. Dalyviai turėjo galimybę žaisti žaidimą, atnaujinti savo lietuvių ir užsienio literatūros žinias, sužinoti naujų faktų, o atsakant į klausimus reikėjo panaudoti ne tik literatūrines, bet ir matematikos, geografijos, istorijos, užsienio kalbų žinias.

Tą dieną vyko net du žaidimo pristatymo užsiėmimai. Pirmieji žaidimą išbandė bibliotekininkai, kitame užsiėmime savo literatūrines žinias patikrino Skuodo P. Žadeikio gimnazijos moksleiviai, Skuodo atviro jaunimo centro komanda ir Skaitytojų klubo nariai.

Džiugu, kad abu užsiėmimus sumaniai vedė Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos Skaityklų skyriaus vedėja Rasa Skudikė su trimis kolegėmis.

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešajai bibliotekai viešnios padovanojo visą žaidimo rinkinį ir „Knygosūkio“ rekomenduojamų knygų sąrašą. Dabar Skaitytojų aptarnavimo skyriaus ir filialų lankytojai turės galimybę žaisti šį stalo žaidimą.

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko bibliotekos informacija

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s