Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje – šventinis padėkos vakaras


dsc_2683Gruodžio 16 d. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka savo skaitytojus, akcijos “Knygų Kalėdos” dalyvius, bibliotekos bendraminčius pakvietė į tradicinį kalėdinį padėkos vakarą „Balto angelo belaukiant“. Ši graži tradicija tęsiasi, kai biblioteka prieš šv. Kalėdas dėkoja visiems, kurie suteikia darbui prasmės ir įkvėpimo.

Kasdieninis bibliotekos darbas tik iš pirmo žvilgsnio ramus ir vienodas. Kai žvelgi į metų įvykius per tam tikrą laiko prizmę, nuveiktų darbų vertinimas tampa objektyvesnis.

Henriko Radausko eilėmis „Elegantiškai sninga“ renginį pradėjo Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Birutė Naujokaitienė, kuri pristatė šiemet jau šeštą kartą vykstančią Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotą akciją „Knygų Kalėdos“. Bibliotekos vardu dėkojo partneriams, kurie aktyviai prisidėjo prie šios akcijos, skaitytojams ir pavieniams bibliotekos lankytojams. Pagal metų laikus pristatė svarbiausias bibliotekos veiklas 2016-aisiais. Ekrane rodytos nuotraukos iš buvusių renginių. O jų tokia daugybė, kad sunku buvo visus išvardinti. Buvo priminta apie vykusią Bibliotekų savaitę, kasmet minimą Europos savaitę, Bibliotekos pažangai 2 projektą, didelio populiarumo sulaukusį projektą moterims, renginius skirtus Bibliotekų metams ir kt.

Susirinkusiesiems ištrauką iš Vytauto Lansbergio knygos „Stebuklingas Dominyko brangakmenis“ skaitė Tautvydas Anužis, ištrauką iš Neringos Vaitkutės “Miesto be padangės” skaitė Gintarė Pociūtė, ištrauką iš Vytauto Misevičiaus knygos “Danuko Dunduliuko nuotykiai” skaitė Sidas Čepelevas. Skaitovus ruošė Vaikų literatūros sektoriaus vedėja Danutė Žiobakienė.

Renginio dalyvius pasveikino Kretingos savivaldybės vicemerė Danutė Skruibienė. Danutė Skruibienė džiaugėsi prieš renginį galėjusi apsilankyti bibliotekos Edukacijos centre vykusioje Kalėdinėje fotosesijoje ir renginių gausa, kuriuose visada malonu apsilankyti. Gražių artėjančių švenčių, vilties, tikėjimo bei Dievo palaimos linkėjo br. Bernardas. Už atsidavimą, darbštumą ir kūrybingumą – bibliotekos kolektyvui dėkojo bibliotekos direktorė Birutė Karčauskienė.

Gerumo pripildytas vakaras visus sušildė ir tapo tikra dvasios puota. Tai buvo išties prasmingo pabuvimo kartu akimirkos.

Šventinę renginio nuotaiką kūrė dainuojamosios poezijos atlikėjas Raimondas Grabys.

Inga Tirevičiutė
Kretingos rajono savivaldybės
Valančiaus viešosios bibliotekos
Vyresn. bibliotekininkė projektinei veiklai ir atstovavimui

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s