Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka dalyvavo Rudens derliaus ir Moliūgo šventėje


dsc06177-800x450Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka dalyvavo Kretingos miesto Rotušės aikštėje vykusioje kasmetinėje Rudens derliaus ir Moliūgo šventėje, burdama bendruomenę išgirsti, pamatyti, pajausti, nes ši šventė – tai rudens gėrybių vaišės ne tik pilvui, bet ir akims bei ir širdžiai.

Dalyvavimo šventėje akcentas – dailininkės Rositos Ambrozevičienės draugiški šaržai šventės dalyviams – Viešosios bibliotekos dovana kretingiškiams bei miesto svečiams. Įsiamžinti pieštuko braiže panoro ne vienas praeivis.

Ties Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos palapine šventės lankytojus pasitiko pasakų herojai – Vilkas ir Lapė, kurie sveikino praeivius, kvietė užeiti ir dalino biblioteką ir jos veiklas pristatančią informacinę medžiagą su viešosios bibliotekos atributika – skrajutes, pieštukus, atšvaitus ir kt., noriai fotografavosi su mugės lankytojais. Viešosios bibliotekos darbuotojos kretingiškiams ir miesto svečiams pristatė bibliotekos teikiamas paslaugas, vykdomas veiklas, anonsavo renginius ir projektus.

Bibliotekos palapinėje sulaukta ir LR Švietimo ministrės Audronės Pitrėnienės, LR Seimo narės Jolitos Vaickienės, Kretingos rajono savivaldybės Kultūros skyriaus vedėjos Reimundos Ruškuvienės bei vyresn. specialistės Dalios Činkienės, Lietuvos liberalų sąjūdžio Neringos skyriaus pirmininko Andriaus Bagdono ir kt.

Skleisdama žinią apie savo vykdomas veiklas mieste vykstančiose šventėse Viešoji biblioteka dalyvauja jau ne pirmą kartą. Pažymėdama bibliotekų metus, Tautodailės ir amatų mugėje Rotušės aikštėje be tradicinio prisistatymo biblioteka šventės dalyviams pateikė staigmeną – linksmą momentinę fotografiją – fotodėžę, sulaukusią didžiulio lankytojų susidomėjimo ir teigiamų atsiliepimų, Kretingos rajono savivaldybės organizuojamoje Jaunimo informacinėje mugėje – protmušį jaunimui.

Biblioteka yra informacinės visuomenės dalis, atvira naujovėms, stiprinančioms bibliotekos ir visuomenės ryšį: „Stiprios bibliotekos – stipri visuomenė“.

Jurgita Bružienė
Kretingos rajono savivaldybės
Valančiaus viešosios bibliotekos
Vyresn. bibliotekininkė
Vilniaus g. 8, Kretinga, LT-97108
tel.: (8 445) 78984

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s